• از نگاه مخاطبان رادیوهای برون مرزی: ترس از گسترس اسلام ناب محمدی(ص) عامل اصلی در مسدود شدن اکانت شبکه آی فیلم برون مرزی است

جمعی از مخاطبان رادیوهای برون مرزی، ضمن محکوم کردن اقدام خصمانه آمریکا در جلوگیری از پخش برنامه ها و سریال های شبکه آی فیلم در یوتیوپ و ایجاد محدودیت برای دیگر شبکه های برون مرزی ایران در شبکه های ارتباطی جهان ، این اقدام را در واقع مبارزه تروریسم آمریکایی با نشر دین اسلام ناب محمدی(ص) دانستند.

 

کارشناس امور سیاسی پاکستانی:

آمریکا با نقض صریح آزادی بیان به دنبال سرپوش گذاشتن بر افول خود است

یک تحلیلگر پاکستانی گفت: آمریکا با نقض صریح آزادی بیان به دنبال سرپوش گذاشتن به افول خود است. آمریکا با نقض اصول مرتبط با آزادی بیان تنها به رسانه هایی اجازه فعالیت می دهد که در راستای سیاست های واشنگتن  حرکت می کنند.

فرحت حسین مهدوی، کارشناس امور منطقه اهل پاکستان و کارشناس رادیو پشتوی معاونت برون مرزی صداوسیما با اشاره به آن که در روزهای اخیر، چند مورد مسدود کردن اکانت های شبکه های برون مرزی ایرانی در یوتیوب و فیس بوک رخ داده، گفت: در واقع فعالیت های تروریستی دولت آمریکا ابعاد تازه و بعد رسانه ای نیز بخود گرفته است. علاوه بر شبکه «آی فیلم» دولت آمریکا برای مسدود کردن حساب های کاربری مرتبط با پرس تی وی بریتانیا و پرس تی وی فرانسوی نیز در یوتیوب و  فیس بوک اقدام نموده است. همچنین شماری از خبرگزاری ها از جمله خبرگزاری فارس نیز از فعالیت های تروریستی آمریکا در بعد رسانه ای آسیب دیده و حساب های کاربری آنها مسدود شده است.

این کارشناس امور منطقه در ادامه افزود: آمریکا با نقض اصول مرتبط با آزادی بیان تنها به رسانه هایی اجازه فعالیت می دهد که در راستای سیاست های واشنگتن  حرکت می کنند. اما زمانی که یک رسانه بر خلاف سیاست های واشنگتن گام برداشته و اقدام به اطلاع رسانی درست می کند، در فهرست رسانه های مخالف آمریکا قرار می گیرد که در نتیجه آمریکا برای ایجاد ممانعت از اطلاع رسانی توسط آن رسانه اقدام می کند.

مهدوی در ادامه خاطرنشان کرد: آمریکا تلاش می کند تا از این طریق جنایت های خود در جنگ های جاری و تروریسم اقتصادی را که علیه ملت و دولت ایران به کار بسته است، سرپوش گذاشته و از اطلاع رسانی درباره شکست های مفتضحانه سیاست های واشنگتن، استیصال و درماندگی خود جلوگیری کند. اگر با نگاهی دقیق تر به این مسائل بپردازیم خواهیم دید که تحلیل ها و پیشگویی ها درباره افول آمریکا و اینکه آمریکا برتری خود را در زمینه های مختلف اقتصادی و نظامی در جهان از دست می دهد، درست هستند و آمریکا با درک این مسئله حالا از طریق نقض صریح آزادی بیان به دنبال سرپوش گذاشتن آن است.

این کارشناس رادیوی پشتوزبان معاونت برون مرزی صداوسیما با اشاره به اینکه نقض آزادی بیان با مانع تراشی در برابر رسانه ها از سوی آمریکا صورت می گیرد، گفت: آمریکا خود آزادی بیان را در صدر شعارهای خود قرار داده است و از آن برای سرکوب و تضعیف سایر کشورها و پیشبرد اهداف استعماری خود استفاده می کند. با کارها و رویه پستی که دولت آمریکا در پیش گرفته است در واقعیت افول خود را سرعت بخشیده زیرا این اقدامات پرده از چهره آمریکا  برداشته و صورت واقعی این نظام استثمارگر را نمایان می سازد.

وی در پایان گفت: رفتار و کردار آمریکا امروز به وضوح به جهانیان نشان می دهد که اساس و مبنای تروریسم دولتی توسط واشنگتن گذاشته شده است و این تروریسم متاسفانه هرروز ابعاد گسترده تری به خود می گیرد.

 

 

مسدود شدن اکانت شبکه های ایرانی به خاطر ترس آمریکا از اخبار درست و غیرمغرضانه رسانه های ایرانی است

 

جهانگیر علم تالوکدار، مخاطب رادیو بنگلا از بنگلادش گفت: مسدود کردن اکانت شبکه ‌های رادیویی و تلویزیونی ایران توسط آمریکا را به ‌شدت محکوم می‌کنیم. عمر تروریستی آمریکا زیاد نخواهد بود. زیرا خداوند افراد بسیار قدرتمندتر از سران آمریکا را خلق کرده است، سردار شهید قاسم سلیمانی یکی از آنهاست. طرف دیگر شیاطین هم در دنیا زیاد بوده اند مثل فرعون و نمرود که اینها هم نابود شده اند. ترامپ هم به زودی نابود خواهد شد.

بدون شک در جهان فقط ایران اخبار دقیق و درست را منتشر می‌کند. و آمریکا به خاطر ترس از این مسئله، اکانت شبکه های ایرانی را مسدود می‌کند.

 

ترس از گسترس اسلام ناب محمدی(ص) عامل اصلی در مسدود شدن اکانت شبکه آی فیلم برون مرزی است

ابو حیدر، مخاطب رادیو عربی از عراق گفت:  اقدام اخیر آمریکا مبنی بر عدم پخش برنامه های شبکه آی فیلم جمهوری اسلامی ایران و دیگر شبکه های ایرانی در یوتیوب به نوبه خود یک واکنش خبیثانه از سوی دولتمردان آمریکا و رژیم صهیونیستی و جیره خوارانشان در منطقه غرب آسیا در قبال ایران اسلامی تلقی می شود و علت اصلی این اقدام را می توان اینگونه بیان نمود که آنان از پخش مستندها و سریال های پخش شده از شبکه های تلویزیونی ایران به ویژه شبکه آی فیلم با محتوای رهایی مردم جهان از تاریکی جهل و نادانی و گرداب رذالت و پستی و فساد به سوی روشنایی و نور علم و دانش و معرفت و اخلاق  پسندیده و موارد مربوط به اسلام ناب محمدی(ص) شدیداً ترس و وحشت دارند.

 

هدف از بستن اکانت شبکه تلویزیونی آی فیلم بر روی یوتیوب و دیگر شبکه های ارتباطی جهان، مبارزه با نشر دین اسلام ناب محمدی(ص) است

ابو البشير الشكری، مخاطب رادیو عربی از سودان گفت:  بی تردید پخش سریال های اسلامی به خصوص راجع به علمای ایران و مسلمانان جهان در یوتیوب و دیگر وسایل ارتباط جمعی موجب خشم  و نفرت بدخواهان جمهوری اسلامی ایران شده و به گمان آنها این سریال ها و برنامه ها، عامل تهدید کننده ای برای نابودی رژیم آل سعود، آمریکا و اسرائیل و جیره خوارانشان خواهد بود و از این رو اقدام به بستن این شبکه های ایرانی از جمله شبکه آی فیلم می نمایند.

وی در ادامه افزود: هدف از بستن کانال های تلویزیونی جمهوری اسلامی ایران و به ویژه شبکه تلویزیونی آی فیلم بر روی یوتیوب و دیگر شبکه های ارتباطی جهان، مبارزه با نشر دین اسلام ناب محمدی(ص) است، تا بدین طریق نور پروردگار متعال را خاموش کنند. حال آنکه خداوند متعال بر خلاف میل کافران، نور خود را کامل خواهد نمود.

بارالها مردم مسلمان ایران و دیگر مسلمانان جهان را از هر گزند و آسیبی در پناه خودت حفظ بفرما.

 

مسدود شدن اکانت شبکه های برون مرزی ایران دشمنی آشکار آمریکای جنایتکار با جمهوری اسلامی ایران را به خوبی نشان می دهد

 

ابوعمار البهبهانی، مخاطب رادیو عربی گفت: ایران اسلامی باید در همه حوزه ها به خصوص حوزه رسانه های جهان متکی به خود شود تا دیگر نیازی به کمک دیگران نباشد. به لطف خدا جمهوری اسلامی ایران در حوزه های گوناگون به پیشرفت هایی دست یافته است و امید می رود که در حوزه پخش برنامه های برون مرزی بر روی شبکه های ارتباط جمعی مستقل هم به خودکفایی دست یابد و دیگر نیازی به پخش برنامه های خود بر روی شبکه های ارتباطی آمریکا و دیگر کشورهای زورگو همچون یوتیوب نداشته باشد.

 وی در ادامه افزود: امیدوارم در آینده نه چندان دور شاهد پرتاب ماهواره هایی با نام های شهید قاسم سلیمانی، شهید تهرانی مقدم، شهید ابومهدی المهندس و دیگر شهیدان راه حقیقت و اسلام ناب محمدی(ص) باشیم. ما نیز به نوبه خود اقدام خصمانه آمریکا در عدم پخش برنامه ها و سریال های شبکه آی فیلم جمهوری اسلامی ایران در یوتیوب را محکوم می نمائیم. زیرا این امر دشمنی آشکار آمریکای جنایتکار با جمهوری اسلامی ایران را به خوبی نشان می دهد.

 

بهمن ۱۴, ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ Asia/Tehran
کامنت