• فعال سیاسی پاکستانی و عضو شورای رهبری حزب وحدت مسلمین: افزایش توان دفاعی انصارالله در تقابل با تهاجم عربستان و شورای ائتلاف

افزایش توان دفاعی انصارالله در تقابل با تهاجم عربستان و شورای ائتلاف

یکی از رهبران حزب وحدت مسلمین در پاکستان تحولات میدانی در یمن را نشان دهنده افزایش توان دفاعی انصارالله در یمن دانست و گفت: علاوه بر این حوثی ها تلاش دارند از قدرت رسانه ای برای بیان حقایق جنگ و دفاع خود در برابر تهاجم عربستان سعودی و شورای ائتلاف بهره برداری بهینه کنند.

محمداقبال بهشتی کارشناس و عضو رهبری حزب وحدت مسلمین در پاکستان و کارشناس رادیو پشتوی معاونت برون مرزی صداوسیما اضافه کرد: قدرت دفاعی نیروهای مقاومت مردمی یمن به تدریج نسبت به چهار سال پیش افزایش یافته و اکنون از نظر دفاعی در وضعیت مطلوبی بسر می برند.

بهشتی افزود: نیروهای مردمی یمن به دفعات در جنگ های زمینی با نیروهای متجاوز سعودی و شورای ائتلاف شکست های سختی را به آنان تحمیل کردند که آخرین مورد آن عملیات ویژه در «نجران» و شکست سنگین نیروهای متجاوز بود.

عضو رهبری وحدت مسلمین پاکستان ادامه داد: نیروهای شورای ائتلاف از ابزارهای رسانه ای به عنوان سلاحی دیگر برای تحریف واقعیت ها در رابطه با جنگ یمن استفاده کرده اند و هم اکنون شاهدیم که نیروهای مقاومت هم با بهره گیری از توان رسانه ای و قدرت نرم به بیان واقعیت ها و اطلاع رسانی در رابطه با تجاوزگری سعودی و قدرت دفاعی مردم یمن به کشورهای جهان استفاده کنند.

بهشتی در پایان از تلاش های رسانه ای جمهوری اسلامی ایران به عنوان راویان درست حق و حقیقت یاد کرد و تلاش های آنان را به عنوان یک الگو در سرلوحه فعالیت های رسانه ای برای انعکاس واقعیات منطقه توصیف کرد.

 

اسفند ۱۲, ۱۳۹۸ ۱۳:۴۵ Asia/Tehran
کامنت