• سفر وزیر امور خارجه کشورمان به کشورهای منطقه بالکان

کانال بالکان شبکه سحر به منظور پوشش کامل سفر وزیر امورخارجه کشورمان به منطقه بالکان، ویژه برنامه ای همراه با گزارش اختصاصی این سفر را هر شب به روی آنتن می برد.

شبکه جهانی سحر به منظور پوشش مناسب خبری سفر وزیر امورخارجه کشورمان به منطقه بالکان، ویژه برنامه ای را هر شب از کانال بالکان این شبکه جهانی پخش می کند.

اخبار مربوط به آخرین رویدادهای ایران، جهان و بررسی مناسبات کشورمان با کشورهای منطقه و جهان در تمامی شبکه های برونمرزی همواره انعکاس می یابد.

در جدیدترین اخبار مربوط به کشورمان، پوشش سفر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان و هیات همراه به منطقه بالکان در کانال شبکه جهانی سحر از اهمیت ویژه ای  برخوردار است.

کانال بالکان شبکه سحر به منظور پوشش کامل این رویداد مهم خبری ویژه برنامه ای همراه با گزارش اختصاصی این سفر را هر شب پخش می کند.

آقای ظریف برای تبادل‌نظر و گفت وگو با مقامات کشورهای صربستان، بلغارستان، کرواسی و بوسنی‌ هرزگوین به منطقه بالکان و شرق اروپا سفر کرده است.

در این سفر، هیاتی بلندپایه از مقامات سیاسی و اقتصادی متشکل از تعدادی از بنگاه ها و کارآفرینان اقتصادی از بخش‌های خصوصی و دولتی وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران را همراهی می کنند. 

حوزه بالکان کشورهایی را در خود جای داده است که برخی از آن ها عضو اتحادیه اروپا  و برخی دیگر همسایگان نزدیک این اتحادیه به شمار می روند.

نگاهی به کارنامه مناسبات ایران و کشورهای حوزه بالکان نشان دهنده شکل گیری پیش زمینه های توسعه روابط و استفاده از فرصت های همکاری است.

 

اسف ۰۸, ۱۳۹۶ ۱۰:۵۹ Asia/Tehran
کامنت