• معرفی \"فیلشاه\" در\"سینما آی فیلم\"

اسماعیل باستانی مجری برنامه هفتگی «سینما آی‌فیلم» این هفته به معرفی انیمیشن «فیلشاه» به‌کارگردانی هادی محمدیان می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی به نقل از خبرگزاری مهر ، کانال فارسی شبکه آی فیلم در اولین برنامه «سینما آی‌فیلم» در سال ۹۷ انیمیشن سینمایی «فیلشاه» را معرفی و با عوامل آن گفتگو می‌کند.

این انیمیشن ۸۰ دقیقه‌ای با تهیه‌کنندگی حامد جعفری از ۲۳ اسفند سال ۹۶ در سینماهای سراسر کشور اکران شده و هم‌اکنون روی پرده سینماها در حال نمایش است.

سعید شیخ‌زاده، بهرام زند، زهره شکوفنده، ناصر طهماسب، میرطاهر مظلومی، شوکت حجت، حامد عزیزی، ژرژ پطروسی، شایان شامبیاتی، بهمن هاشمی، اکبر منانی و حسین عرفانی صداپیشگانی‌اند که به‌جای شخصیت‌های انیمیشن «فیلشاه» صحبت می‌کنند.

داستان «فیلشاه» از این قرار است: در جنگلی در آفریقا، رییس گله فیل‌ها صاحب فرزندی می ‌شود که همه انتظار دارند جانشین رییس گله باشد؛ اما برخلاف تصور همه «شادفیل» بسیار دست‌وپاچلفتی است و هیکل گنده‌اش همیشه سبب تخریب و خرابکاری می‌شود.

"سینما آی‌فیلم" به تهیه‌کنندگی وحید رونقی و محمد تنکابنی، چهارشنبه‌ شب‌ها ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود و بازپخش آن نیز در ساعت ۶:۳۰ روز پنجشنبه خواهدبود.

 

فرو ۲۱, ۱۳۹۷ ۱۵:۵۳ Asia/Tehran
کامنت