• شبکه \"پرس تی وی\" آبروی نظام است

بهروز نجفی ، مجری و گوینده خبر سیاسی شبکه پرس تی وی : این شبکه به نوعي آبروي نظام است و کار در آن بايد به بهترين کيفيت باشد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی به نقل از روزنامه رسالت ، بهروز نجفي مجري انگليسي زبان ،گوينده اخبار «پرس تي وي» و در عين حال تهيه کننده و مترجم همزمان آزاد راديو تلويزيون ايران است. او در راديو انگليسي معاونت برون مرزي صدا و سيما به عنوان گوينده و مترجم و در دفاتر سازمان هاي بين المللي نظير سازمان ملل در تهران به عنوان مترجم همزمان همايش ها و سمينار هاي بين المللي مشغول به کار است.او همچنين توليد و اجراي برنامه هاي تلويزيوني، مستند هاي کوتاه و بلند و توليد تيزرهاي تبليغاتي  را نيز در کارنامه کاري اش دارد . نجفي که هر سال سخنراني نوروزي مقام معظم رهبري را که در حرم مطهر رضوي (ع) ايراد مي‌شود، به طور همزمان براي مخاطبان غير ايراني شبکه «پرس تي وي» ترجمه مي‌کند، در خصوص چگونگي ورودش به شبکه «پرس تي وي» توضيح مي دهد: داوطلبانه به جام جم مراجعه و پرس و جو کردم که گوينده خبر مي خواهند يا خير. بعد هم کار را آغاز کردم. در مورد پرس تي وي هم دوست داشتم به عنوان گوينده خبر در خدمت "پرس تي وي" باشم و نوع خبر چندان تفاوتي برايم نداشت. نجفي درباره مشکلات کار اجرا مي گويد: گاهي مشکلات فني که به صورت ناگهاني پيش مي آيد، کار ما را با چالش هاي جدي مواجه مي کند. با اين همه تا به حال تجربه سختي مانند آن چه آقاي حياتي در زمان خواندن خبر مربوط به رحلت امام (ره) داشته اند را نداشته ام.گوينده خبر شبکه «پرس تي وي» در پاسخ به اين سوال که مهارت هاي کلامي چقدر در کيفيت کار يک گوينده موثر است، تصريح مي کند: گوينده خبر در يک شبکه برون مرزي، علاوه بر تسلط بر زبان مادري، بايد در زباني که خبر را به آن مي خواند تبحر کافي داشته باشد.
گوينده خبر «پرس تي وي» تاکيد کرد: به دليل اهميت و جنس خبري که در «پرس تي وي» به روي آنتن مي‌رود، ما در اينجا از يک گوينده معمولي که فقط از روي متن مي‌خواند، تبديل به يک مجري- کارشناس مي‌شويم
وي تصريح کرد: علاوه بر آن، هر لحظه امکان دارد ارتباط زنده‌اي برقرار شود و ما بايد در لحظه اين قدرت را داشته باشيم که درباره آن موضوع با مهمان خود گفتگو کنيم.نجفي با اشاره به سال پرکاري که پشت سر گذاشته، در خصوص لازمه هاي کار در شبکه اي چون «پرس تي وي» گفت:  شبکه "پرس تي وي" به نوعي آبروي نظام است و کار در آن بايد به بهترين کيفيت باشد. تمام عوامل که در اين شبکه مشغول به فعاليت هستند بايد از بهترين باشند و کاري خوب و حرفه اي ارائه دهند.

 

فرو ۳۰, ۱۳۹۷ ۰۹:۴۴ Asia/Tehran
کامنت