• تولید برنامه جدید \"اسرائیل از درون\" از پرس تی وی

پرس تی وی با برنامه جدید و متفاوت «اسرائیل از درون»، به سراغ موضوعاتی در داخل رژیم اسرائیل می‌رود.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی به نقل از خبرگزاری فارس، «اسرائیل از درون»Israel Inside)  )عنوان مجموعه برنامه‌ای است که با هدف بررسی ویژگی‌های رژیم اسرائیل و سیستم داخلی آن در شبکه پرس تی وی در دست تولید است.

این برنامه به تهیه‌کنندگی شرکت آپارات در 13 قسمت 25 دقیقه‌ای در لندن تولید می‌شود و مسائلی همچون تبعیض‌نژادی و فساد حکومتی را در اسرائیل مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد.

«اسرائیل از درون» شامل آیتم‌هایی مانند گفت‌وگوی کارشناسی، گزارش، مستند کوتاه، تحلیل انعکاس اخبار در رسانه‌های اسرائیلی و شبکه‌های اجتماعی است و طی آن حییم برشیث ((Haim Bresheeth)  مدرس دانشگاه به عنوان مجری با کارشناسان آشنا با مسایل داخلی اسرئیل به گفت‌وگو می‌نشیند.

تولید دو قسمت از برنامه ترکیبی « اسرائیل از درون» با موضوعات «قطع مستمری بازماندگان جنگ جهانی دوم» و «هردی ها» (یهودی های ارتودوکس مخالف رژیم صهیونیستی در داخل اسراییل) شروع شده و موضوع سایر قسمت های آن در مرحله طرح و بررسی قرار دارد.

این برنامه که نگاهی نقادانه به تحولات درون اسرائیل اعم از سیاسی، اقتصادی و اجتماعی داشته و  از حضور تحلیلگران برجسته این حوزه بهره خواهد برد،با مدت زمان 20 دقیقه در انگلیس تولید می‌شود. پرس تی وی پخش این مجموعه را در آینده نزدیک آغاز می‌کند.

 

ارد ۰۲, ۱۳۹۷ ۱۳:۵۶ Asia/Tehran
کامنت