• دعوت توییتری رئیس جمهورسابق اکوادور به دیدن برنامه هیسپان تی وی

رییس جمهوری سابق کشور اکوادور در توییتی تمامی دنبال کننده های خود را به تماشای مصاحبه خود با وزیر مستعفی اقتصاد این کشور در شبکه هیسپان تی وی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی به نقل از خبرگزاری مهر، رافائل کورئا رییس جمهور سابق کشور اکوادور ۲۹ آوریل مصادف با نهم اردیبهشت در توییتی تمامی دنبال کننده های خود را به تماشای برنامه «مصاحبه اختصاصی» هیسپان تی وی که با کارلوس دلاتوره وزیر مستعفی اقتصاد این کشور انجام شده بود، دعوت کرد.

توئیت کورئا از چند روز پیش تا به حال بیش از ۱۱۰۰ بار ری توئیت شده است. کارلوس دلاتورره، ۱۵ روز پس از انتخاب شدن به عنوان وزیر اقتصاد اکوادور در مخالفت با سیاست های اقتصادی دولت استعفا می دهد و برنامه "مصاحبه اختصاصی" از هیسپان تی وی با وی به گفتگو می کند که این برنامه بازخوردهایی هم در فضای مجازی در بین مخاطبان داشته است.

در حال حاضر دلاتورره مدیر موسسه مطالعات اقتصادی دانشگاه کاتولیکای اکوادور است که پس از برنامه «مصاحبه اختصاصی» هیسپان تی وی و بازخوردهای آن و توییت رافائل کورئا در حمایت از وی مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است.

برنامه «مصاحبه اختصاصی» یکی از ویژه برنامه های هیسپان تی وی است که در قالب گفتگومحور با مقامات بلندپایه در سطح دنیا به ویژه کشورهای آمریکای لاتین مصاحبه می کند و به دلیل تفاوت زاویه نگاه و طرح بی پرده و واقع گرایانه نظرات فعالان سیاسی و اجتماعی مهم آمریکای لاتین و جذابیت موضوع، مخاطبان فراوانی دارد.

ارد ۱۳, ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ Asia/Tehran
کامنت