• مستند\"سکوت بیگانگان: وحشی گری پلیس\" ازقاب هیسپان تی وی

مستند «سکوت بیگناهان: وحشی گری پلیس» به شکنجه ها و آزار و اذیت پلیس ایالات متحده در برابر اقلیت های قومی، سیاهپوستان و لاتینی ها اشاره دارد که معمولا بدون هیچ محاکمه ای از طرف دادگاه به کار خود ادامه می دهند.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی به نقل از خبرگزاری برنا، در مستند «سکوت بیگناهان: وحشی گری پلیس» می بینیم که چگونه پلیس ایالات متحده به واسطه ضرب و شتم، تیراندازی، قتل و یا سوختن و شکنجه شدن با آب جوش با رنگین پوستان، لاتینی ها و فقرا برخورد می کنند. در سال 2017 موارد سوء استفاده و آزار پلیس افزایش یافته اما این افسران متهم به خشونت، آزادنه و بدون مجازات حتی در برخی موارد با حفظ سمت و فعالیتشان در همان واحد پلیسی که مرتکب جنایت شده اند به کار خود ادامه می دهند.

معمولا قربانیان پلیس فقرا و سیاهپوستان هستند. مارسلو سانچز Marcelo Sanchez) ) تهیه کننده این مستند به سراغ کارشناسان این حوزه رفته تا تحلیل درست تری نسبت به موضوع به دست آید.

 

مستند «سکوت بیگناهان: وحشی گری پلیس» در مدت زمان 25 دقیقه، روز پنج شنبه ساعت 16:00 (به وقت تهران) از آنتن هیسپان تی وی پخش و روز جمعه ساعت 7:30 بازپخش خواهد شد.

 

خرد ۰۹, ۱۳۹۷ ۱۴:۲۴ Asia/Tehran
کامنت