• نوستالوژی آی فیلم با بازپخش فیلم سینمایی\\\" گل های داوودی\\\" ومجموعه\\\"سیب خنده\\\"

فیلم دهه شصتی «گل‌های داودی» روز پنج‌شنبه به شبکه آی ‌فیلم می‌آید و مجموعه «سیب خنده» هم هر روز بازپخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی به نقل از خبرگزاری تسنیم، برنامه هفتگی «کافه‌فیلم» به ‌تهیه‌ کنندگی مجید بشیری و با اجرای اکبر نبوی، این‌بار میزبان رسول صدرعاملی ‌خواهد بود. «گل‌های داوودی» فیلمی به کارگردانی رسول صدرعاملی ساخته سال 1363 است و فریدون جیرانی فیلم‌نامه آن را نگاشته است. از بازیگران این فیلم دهه‌ شصتی می‌توان پروانه معصومی، داوود رشیدی، جمشید مشایخی و بیژن امکانیان را نام برد.

ماجرای «گل‌های داوودی» از این قرار است: عباس صفاری، در جریان بروز مشاجره با دوست خود باعث مرگ ناگهانی وی شده و به 25 سال حبس محکوم می‌شود. با سپری شدن 20 سال از محکومیت و عفو 5 سال آخر، قرار آزادی عباس صادر می‌شود. اما روز موعود در شرایطی که همگان منتظر آزادی عباس‌اند استوار هدایت خبر مرگ ناگهانی عباس را به همسرش عصمت، می‌دهد، اما...

گفتنی است، این فیلم‌ سینمایی پنجشنبه رأس ساعت 21:00 پخش می‌شود و بلافاصله پس از آن برنامه کافه ‌فیلم روی آنتن می‌رود.

«سیب خنده» برای آی‌فیلمی‌ها

«سیب خنده» محصول سال 1376 به کارگردانی رضا عطاران و شیرین جاهد و نویسندگی رضا عطاران، شیرین جاهد، شیما بحرینی و مجید صالحی است که از شبکه یک پخش شد.

یوسف تیموری، مجید حامد، بهراد خرازی، سیدجواد رضویان، مجید صالحی، سپهر آزادی، اشکان اشتیاق، دنا رسام، امیر غفارمنش، مریم شیرازی، مهتاب آقاجمالی و عبدالرضا جعفری در این مجموعه طنز ایفای نقش کرده‌اند.

گفتنی است، «سیب خنده» از پنجشنبه 21 تیر هر روز ساعت 17:00 روی آنتن می‌رود و در ساعت‌های 1 بامداد و 9 صبح بازپخش خواهد شد.

 

 

تیر ۲۰, ۱۳۹۷ ۰۷:۵۹ Asia/Tehran
کامنت