• برنامه \"قاره ها\" ازشبکه هیسپان تی وی

برنامه «قاره ها» به تهیه کنندگی سباستین سالگادو، که به دلیل استقبال مخاطبان خود سری جدید پخش خود را آغاز کرده قرار است موضوع جنایات متعدد دولت های مختلف ایالات متحده آمریکا در عرصه بین المللی را مورد بحث و تبادل نظر قرار دهد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی به نقل از خبرگزاری برنا؛ گروهی از روشنفکران، هنرمندان و سیاستمداران آمریکای لاتین در سال گذشته کمپینی را راه اندازی کرده اند تا روز 9 آگوست مصادف با سالگرد انفجار بمب اتمی در ناکازاکی ژاپن توسط ایالات متحده را، روز بین المللی جنایات ایالات متحده علیه انسانیت، اعلام کنند. علت این کار اعلام خشم و بیزاری نسبت به اقدامات متعدد دولت های ایالات متحده در عرصه بین المللی مثل بمباران، تجاوز و دخالت در امور کشورهای قاره های مختلف جهان است. سالگادو به زودی قرار است با کارشناسان خود به این موضوع بپردازد.

در ادامه برنامه، سالگادو این موضوع را مطرح می کند که این کمپین برای این ایجاد شده است که در مورد بحران بزرگ اخلاقی موجود در جهان، هشدار دهد. این کمپین در بولیوی پایه گذاری شده است، کشوری که مشخصه آن نفوذ ایالات متحده در آن است تا جایی که سی آی ای دفتری در دولت داشته ولی همه آنها توسط دولت اوو مورالس اخراج می شوند.

برنامه قاره ها در مدت زمان 25 دقیقه، شنبه ها ساعت 10:30 به وقت تهران برای مخاطبان اسپانیایی زبان هیسپان تی وی پخش و یکشنبه ساعت 4:30 و 14:00 به وقت تهران بازپخش خواهد شد.

 

مرد ۱۱, ۱۳۹۷ ۰۹:۳۷ Asia/Tehran
کامنت