• برنامه\"گزارش نشده\" از شبکه پرس تی وی

شبکه پرس تی وی در برنامه «گزارش نشده» به دنبال تحلیل و بررسی مساله سوءاستفاده از مهاجران کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس و وضعیت نامناسب حقوق این افراد در این کشورها، این موضوع را در کشورهای امارات، بحرین و قطر مورد بررسی قرار خواهد داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی به نقل از خبرگزاری برنا؛ این برنامه به تهیه کنندگی حامد عزتی زاده، ضمن مروری بر شرایط نامناسب مهاجران در این کشورها به تحقیقات سازمان ملل در این زمینه اشاره می کند.

در این برنامه به گزارش های سازمان ملل در خصوص آمارهای مربوط به خودکشی ها در میان مهاجران در این سه کشور به دلیل فشارها و سوءاستفاده از آنها اشاره می شود و مواردی همچون مصادره گذرنامه ها، زندانی کردن به جرم های نامشخص، تاخیر در پرداخت حقوق و عدم پرداخت اضافه کاری مورد بحث و گفت و گو قرار می گیرد.

برنامه «گزارش نشده» در ادامه به بررسی شرایط مهاجران در بحرین می پردازد که از وضعیت خوب و شرایط مناسبی برخوردارند. در این زمینه فراهم کردن شرایط مناسب برای مهاجران و در عین حال محرومیت شهروندان بحرینی به ویژه شیعیان این کشور از حقوق شهروندی و اهداف بحرین از این اقدام مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد. برنامه «گزارش نشده» پنجشنبه ساعت 17:20 به وقت تهران به مدت 10 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار این برنامه جمعه ساعت 04:00 و شنبه ساعت 01:20 و 09:20 ، یکشنبه ساعت 21:20 ، دوشنبه ساعت 15:20 و سه شنبه ساعت 18:20 به وقت تهران پخش می شود.

 

 

مرد ۱۱, ۱۳۹۷ ۱۱:۵۰ Asia/Tehran
کامنت