• مجموعه مستند\\\"زنان موفق ایرانی\\\" ازشبکه پرس تی وی

مجموعه مستند«زنان موفق ایرانی» با هدف آشنایی با زندگی و فعالیت های 4 نفر از زنان برجسته ایرانی در شبکه پرس تی وی در حال تولید است.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی به نقل از خبرگزاری برنا؛ این مستند به تهیه کنندگی محمد تراب زاده در قالب مستند محض تولید می شود و به معرفی 4 نفر از بانوان موفق ایرانی در حوزه های مختلف علمی، اجتماعی و سیاسی می پردازد.

در این برنامه شکوه‌ السادات هاشمی، مخترع و تولید‌کننده صاحب کارخانه تولیدی ، زهرا علیزاده ثانی متخصص قلب و عروق، استادیار مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی قلب و عروق شهید رجایی و دارنده مدال طلای چهل و یکمین جشنواره اختراعات ژنو در سال 1392 (2013) و عنوان «بزرگترین مخترع زن جهان» به دلیل طراحی و ساخت سیستم تعیین میزان تنگی عروق قلبی با روش های منحصر به فرد، سمیرا جنت دوست دارنده عنوان بانوی اول آشپزی ایرانی از سوی سازمان جهانی غذا و عنوان نخستین بانوی ناشر کتاب‌های نفیس از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و زهرا نژادبهرام عضو شورای اسلامی شهر تهران، سیاستمدار ایرانی و اولین معاون فرماندار زن در ایران به صحبت درباره دلایل موفقیت شان و نحوه طی کردن مسیر از ابتدا تاکنون می پردازند.

این مستند با سوژه ها همراه شده و مخاطبان را با فعالیت های شغلی و اقتصادی آنها و همچنین جایگاه اجتماعی و خانوادگی این بانوان آشنا می کند.

این مستند مراحل پایانی تولید را سپری می کند و به زودی در نوبت پخش از شبکه پرس تی وی قرار خواهد گرفت.

مستند «زنان موفق ایرانی» در 4 قسمت 10 دقیقه ای تولید می شود و محمد تراب زاده (فیلمبردار)، مهدی واثقی (تدوینگر)، فرشته احمدلو (مدیر تولید)، الهام بختیاری (گرافیست) و شیرین ارفعی (مترجم) از جمله عوامل تهیه آن هستند.

 

مرد ۲۰, ۱۳۹۷ ۱۰:۵۲ Asia/Tehran
کامنت