• دو انتصاب در خبرگزاری بین المللی ایران پرس

با حکم رئیس خبرگزاری بین المللی تصویری «ایران پرس»، علی کرمی به سمت «مدیریت امور خبرنگاران» و مرضیه زائری ایرانی به سمت «مدیریت رسانه های نوین» این خبرگزاری منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، عباس محمد نژاد؛ رئیس خبرگزاری بین المللی تصویری ایران پرس طی دو حکم علی کرمی را به سمت « مدیریت امور خبرنگاران» و مرضیه زائری ایرانی را به سمت «مدیریت رسانه های نوین » ایران پرس منصوب کرد.

در  حکم محمدنژاد برای علی کرمی، ضمن اشاره به اهمیت امور خبرنگاران به عنوان یکی از ارکان مهم خبری در تولید خبر، به توجه ویژه بر گسترش خبرنگاران آزاد در داخل و خارج از کشور و راهبری خبرنگاران ثابت مجموعه و انتظار پیشرفت آن در آینده نزدیک و در  حکم وی برای مرضیه زائری، بر تلاش برای گسترش فعالیت های سایت، افزایش زبان ها، تنوع بخشی به اخبار در سایت ایران پرس، توجه ویژه به موضوع مهم سئو، تعامل در شبکه های اجتماعی و استفاده از آن در امور تولید خبر تاکید شده است.

علی کرمی؛کارشناس ارشد روابط بین الملل و مرضیه زائری؛ کارشناس ارشد روابط بین الملل و  دانشجوی رشته عرفان اسلامی در مقطع دکتری پیش از این در همین بخش ها به عنوان سرپرست مشغول به فعالیت بودند.

 

آذر ۰۳, ۱۳۹۹ ۱۴:۱۱ Asia/Tehran