• از نگاه مخاطبان رادیوهای برون مرزی: سخنان اخیر سید حسن نصرالله ، نشانگر قدرت و پیروزی محور مقاومت درهرگونه رویارویی نظامی با رژیم اسرائیل است

با توجه به اعلام مواضع جدید حزب الله و مصاحبه سید حسن نصرالله در هفته گذشته، جمعی از مخاطبان رادیوهای برون مرزی دیدگاه های خود را پیرامون این موضوع و نیز آینده منطقه خاورمیانه و جنگ اسرائیل با کشورهای محور مقاومت، بیان کردند که همگی تاکیدی بر پیروزی حتمی محور مقاومت و تسریع در نابودی رژیم اسرائیل است که در ذیل به بخش هایی از آنها اشاره می شود.

سخنرانی سید حسن نصرالله، هشدار سختی به رژیم صهیونیستی بوده است

پابلو خفره لئال، خبرنگار و کارشناس امور سیاسی اهل شیلی و مخاطب رادیو اسپانیایی با اشاره به اینکه سخنرانی سید حسن نصرالله، هشدار سختی به رژیم صهیونیستی بوده است، گفت: در صورتی که این رژیم علیه فلسطین ، سوریه و یا لبنان قصد تعرضی داشته باشند، نیروهای مقاومت قادر خواهند بود پاسخ کوبنده ای به آنها بدهند. انتخابات آینده رژیم اسرائیل در آوریل برگزار خواهد شد . نتانیاهو می خواهد برای هواداران خود قدرت نظامی رژیم صهیونیستی را به نمایش بگذارد که البته این اشتباه بزرگی خواهد بود که از سوی حزب الله بی پاسخ نخواهد ماند. رژیم هایی مانند اسرائیل معمولا از نمایش نظامی برای تثبیت توان سیاسی خود در عرصه داخلی بهره می برند ، در حقیقت با این کار به دنبال جلب نظر آن دسته از شهروندان افراطی خود هستند که از نژادپرستی و اشغال و کشتار حمایت می کنند.

این کارشناس سیاسی شیلیایی در پایان گفت: این دلیل روشنی برای آگاه نمودن افرادی است که خیال می کنند اسرائیل غیر قابل شکست است. شکست اسرائیل در جنگ سال 2000 علیه لبنان و در جنگ 33 روزه در سال 2006 و اخیراً هم نیروهای تکفیری که مورد حمایت ایشان بوده اند در عراق و سوریه ناکام مانده اند. بدون تردید موشک های حزب الله، ابزاری نظامی است که مانند شمشیر عدالت در صورتی که اشتباهی مرتکب شوند، بر سرشان فرود خواهد آمد.

 

کلام صادقانه سید حسن نصرالله به عنوان پشتوانه قوی برای محور مقاومت در رویارویی با  رژیم اشغالگر اسرائیل است

صبحی عبد الحمید مخاطب سرشناس رادیو عربی از اردن گفت: کلام صادقانه سید حسن نصرالله به عنوان پشتوانه قوی برای محور مقاومت در رویارویی با رژیم اشغالگر اسرائیل و صهیونیست ها است که ضربه مهلکی بر پیکره مزدوران مرتجع عرب به خصوص سردمداران آل سعود و پیروانشان وارد می سازد و انشاالله محور مقاومت، سرزمین های خود در خاک اسرائیل و فلسطین و قدس شریف را به زودی آزاد خواهند نمود. زنده باد محور مقاومت و مرگ بر مزدوران .

 

ابوحیدر مخاطب دائمی رادیو عربی از عراق گفت: سخنان اخیر سید حسن نصرالله خطاب به رژیم اشغالگر اسرائیل در صورت حمله به لبنان و حزب الله باعث شده تا این رژیم هزاران مرتبه محاسبات خود نسبت به انجام هر گونه عمل نظامی علیه حزب الله وکشور لبنان را مورد بررسی و ارزیابی مجدد قرار دهد و بر این اساس احتمال وقوع جنگ در منطقه و در این اوضاع کنونی خیلی ضعیف است.

 

اسرائیل در محاسبات خود در خصوص حمله به حزب الله و محور مقاومت، دچار سردرگمی شده است

محمد عبد الکریم مخاطب رادیو عربی از القطیف عربستان گفت: کلام اخیر سید حسن نصر الله در باره محور مقاومت و اسرائیل، تمام امید و آرزوهای صهیونیست ها را نسبت به حمله و تجاوز دوباره بر باد داد و همین که ایشان به طور غیر منتظره بر روی صفحه تلویزیون ظاهر می شوند، خود گواهی است بر اینکه رژیم اشغالگر اسرائیل شدیداً در محاسبات خود در خصوص حمله به حزب الله وکشور لبنان و محور مقاومت، دچار سردرگمی و دستپاچگی شده و رو به زوال و نابودی بودن این رژیم جنایتکار روز به روز بیشتر مشهود می گردد.

 

اسرائیل در حال تسریع نابودی خود است

 

پوسپا مخاطب همیشگی رادیو ملایو از شهر تنجونگ کارانگ اندونزی گفت: تا زمانی که رژیم صهیونیستی به اشغال فلسطین مشغول است، آینده خاورمیانه همیشه پر از جنگ و درگیری است. چرا که این رژیم  جعلی همیشه سعی در گسترش اشغال و تهاجم خود در خاورمیانه دارد. ولی اگر بحران سوریه کاملا به پایان برسد، اسرائیل قادر نخواهد بود کاری انجام دهد، چون محور مقاومت قوی تر می شود.

این مخاطب رادیو ملایو در ادامه افزود: اگر اسرائیل رویارویی نظامی خود را با محور مقاومت ادامه دهد، شکی نیست که این رژیم در حال تسریع نابودی خود است. علاوه بر این، سید حسن نصرالله  دبیر کل حزب الله، آمادگی این جنبش را برای مبارزه با  اسرائیل در جنگ بعدی اعلام کرده است.  این خبری بد برای اسرائیل است

 

 

 

احمد جاکا مخاطب رادیو ملایو از شهر جاکارتای اندونزی گفت: در حال حاضر تحریک صهیونیست ها در خاورمیانه که توسط شیطان بزرگ آمریکا حمایت می شود، در واقع  اقدام زیان آور برای خود اسرائیل است.  چون اسرائیل در واقع پیشرفت سریع محور مقاومت مانند ایران و حزب الله را خوب درک می کند و می داند که ایران و حزب الله در تمامی جنبه های تکنولوژی، به ویژه تکنولوژی های سلاح نسبت به سال های قبل بسیار پیشرفته شدند و این خطر بزرگ برای خود اسرائیل و همانند حرکت انتخاری محسوب می شود.

 

 

ایران و حزب الله بزرگترین مانع در ایجاد «دولت بزرگ اسرائیل» هستند

 

ساساندو زتم امراجا مخاطب دائمی رادیو ملایو از شهر یوقیاکارتا اندونزی گفت: طبق فرمایشات امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی، مذاکرات در مقابل رژیم صهیونیستی معنی ندارد. از آنجا که صهیونیست ها در شنیدن حقیقت «کور و ناشنوا» هستند.

این مخاطب رادیو ملایو در ادامه افزود: تحریکات صهیونیست ها در خاورمیانه مخصوصا در سوریه بیشتر برای جلب دخالت کشورهای ناتو  به ویژه آمریکا، فرانسه و انگلیس انجام می شود تا آنها به نفع اسرائیل بجنگند.

حضور نیروهای نظامی از روسیه،  ایران، چین و کره شمالی  باعث تنگ شدن میدان فعالیت صهیونیستها و مانع ایجاد«دولت بزرگ اسرائیل» شده است. ایران و حزب الله بزرگترین مانع از این آرمان های صهیونیست ها هستند.

 

سخنان اخیر سید حسن نصرالله نشان از موضع قدرت و دست برتر محور مقاومت در معادلات منطقه دارد

احمد آکینجی مخاطب رادیو ترکی استانبولی از ترکیه گفت: پیروزی های اخیر  محور مقاومت در منطقه، رژیم صهیونیستی را در وضعیت بدی قرار داده است. سخنان اخیر سید حسن نصرالله در خصوص وضعیت منطقه، نشان از موضع قدرت و دست برتر محور مقاومت در معادلات منطقه دارد.

 

علی اردم مخاطب رادیو ترکی استانبولی از ایغدیر ترکیه گفت: رژیم غاصب اسرائیل چنانچه دست به خطا زده و وارد یک جنگ دیگری با محور مقاومت و حزب الله شود، این جنگ با شکست قطعی این رژیم به پایان خواهد رسید.

 

در آینده نزدیک شاهد پیروزی اجتناب ناپذیر محور مقاومت و آزادی فلسطین هستیم

راواتسی مخاطب رادیو ایتالیایی گفت: در خصوص سخنان اخیر سید حسن نصرالله رهبر حزب الله لبنان، در آینده نزدیک شاهد پیروزی اجتناب ناپذیر محور مقاومت و آزادی فلسطین هستیم.

 

شرالی فاضل مخاطب رادیو سواحیلی از شهر دارالسلام تانزانیا با اشاره به اینکه شکست عربستان در جنگ یمن، شکست توطئه ها و نقشه های شوم آمریکا بود، گفت: کشورهای اسلامی باید با یکدیگر متحد شوند و به جنگ در خاورمیانه به خصوص فلسطین خاتمه دهند.

 

اگر جنگی بین کشورهای محور مقاومت و اسرائیل رخ دهد، مطمئناً اسرائیل بازنده این جنگ خواهد بود

بالهدی علی مخاطب رادیو سواحیلی از شهر تانگا تانزانیا گفت: اگر جنگی بین کشورهای محور مقاومت و اسرائیل رخ دهد، مطمئناً اسرائیل بازنده این جنگ خواهد بود و همان طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی آیت ا... خامنه ای فرمودند اسرائیل کمتر از 25 سال دیگر نابود خواهد شد.

 

رمضان امتونگوجا مخاطب رادیو سواحیلی از شهر تانگا تانزانیا گفت: ملّت های اسلامی باید برای مقابله با رژیم صهیونیستی با یکدیگر متحد شوند چرا که آزادی فلسطین آرزوی همه مسلمانان و حق طلبان جهان است.

 

 

 

 

 

 

 

 

بهمن ۱۶, ۱۳۹۷ ۱۱:۵۶ Asia/Tehran